+90 232 502 10 82 info@mottoyazilim.com

Motto Odyometri Yazılımı

Motto Odyometri Yazılımı ile,dilerseniz  dokunmatik ekran üzerinden, dilerseniz mouse ile ses frekanslarını işaretleyin geriye kalan tüm işlemleri Motto Odyometriye bırakın !
Test yaptığınız hastaya ait yorumlamayı, girdiğiniz frekans değerlerine göre  sistem otomatik olarak yapar. Test bilgilerini ve raporları; PACS sistemine gönderebilir, sistem üzerinden e-posta atabilir ya da çıktısını alabilirsiniz. 

Kullanışlı ve Basit Arayüz Tasarımı

Motto Odyometri Yazılımını kullanmak için şu anda kullanmış olduğunuz sistemde herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yoktur.
Motto Odyometri ile işlerinizi hızlıca bitirebilir ve daha çok hastaya test yapabilmek için zaman kazanabilirsiniz. Böylelikle hem hizmet kalitesini artırmış olursunuz hemde kazancınızı artırabilirsiniz.

Work List İle Entegre Çalışma

Motto Odyometri Work List ile entegre şekilde çalışmakla birlikte, manuel olarak da hasta kaydı yapabilirsiniz.
Sistem içerisinde sınırsız sayıda rapor şablonu oluşturulabilmektedir. Hastanede kullandığınız rapor şablonlarını sistem içerisine ekleyerek alışmış olduğunuz rapor tasarımlarını kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz.

NEDİR ?

Motto Odyometri Yazılımı; Hastalarınıza yaptığınız İşitme Testi sonuçlarını dokunmatik ekranda ya da mause yardımı ile sisteme giriş yapabileceğiniz, otomatik rapor oluşturabileceğiniz ve hasta tetkiklerini hızlı bir şekilde hastanenin PACS sistemine göndererek veritabanında saklanmasını sağlayabileceğiniz bir yazılımdır. Ayrıca

Motto Odyometri Yazılımı WorkList (İş Listesi) ile entegre şekilde çalışmakla birlikte, manuel olarak da hasta kaydı yapabilirsiniz.

Sınırsız sayıda rapor şablonu oluşturabilirsiniz. Hastanede kullandığınız rapor şablonlarını sistem içerisine ekleyerek alışmış olduğunuz rapor tasarımlarını kullanabilirsiniz.

1-MOTTO ODYOMETRİ YAZILIMI Ana Ekran

Motto Odyometri yazılımı, arayüzü basit, şık ve kullanımı kolay bir deneyim sunar. Hasta listesini WorkList ( İş Listesi) üzerinden seçebileceğiniz gibi, manuel olarak da hasta kaydı yapabilirsiniz.

Ya da daha önce işlem yapılmış hasta listesini tercihinize göre görebilirsiniz.

2-MOTTO ODYOMETRİ YAZILIMI WorkList (İş Listesi)

Motto Odyometri yazılımı, WorkList (İş Listesi) ile entegre çalışabilmektedir. Daha önceden kayıt yapılmış ve WorkList’e düşen hastaları listeden seçerek işlem yapmanıza olanak sağlar.

3-MOTTO ODYOMETRİ YAZILIMI Manuel Hasta Girişi

Motto Odyometri Yazılımı, WorList haricinde, manuel olarakta hasta kaydı yapmanıza olanak sağlamaktadır. Manuel hasta kaydı yaparken doldurulması gereken alanlar;

1-Pacs Kayıt No,
2-Hasta No
3-Hasta Ad-Soyad
4-Doğum Tarihi
5-Cinsiyet

4-MOTTO ODYOMETRİ YAZILIMI İşlem Yapılmış Hasta Listesi

Motto Odyometri Yazılımı, İşlem yapılmış hasta listesinde, anlık olarak hasta listesini görebilirsiniz. Bu listede daha önce işlem yapılmış ancak PACS’a gönderilmemiş hastaları da görebilir, PACS’a gönderilmeyen hastaları gönderebilirsiniz.

5-MOTTO ODYOMETRİ YAZILIMI Test Sonucu Giriş Ekranı

Motto Odyometri Yazılımı test sonucu giriş ekranında; test yaptığınız hastaların frekans değerleri girişini, dokunmatik ekranda el ile ya da normal pc ekranından mause ile girişlerini yaparak kaydedebilirsiniz.Yapmış olduğunuz testlerle ilgili açıklama yazmak isterseniz ilgili alana yazabilirsiniz.

Kayıt yapılan hastaların raporları girmiş olduğunuz frekans değerlerine göre sistem tarafından otomatik olarak oluşturulur.

6-MOTTO ODYOMETRİ YAZILIMI Rapor Ekranı

Motto Odyometri Yazılımı Rapor Ekranında; Hastalara yapılan testlerin girişi yapıldıktan sonra, girilmiş olan frekans değerlerine göre sistem otomatik yorumlama yaparak hasta raporunu oluşturur. Rapor ekranı tamamen dinamik bir yapıya sahiptir. Kurumunuzda halihazırda kullanmış olduğu rapor şablonlarını isteğiniz doğrultusunda sisteme yükleyebilirsiniz. Şablonlar üzerinde değişiklik ve düzenleme yapılabilmektedir.

Otomatik yorumlama özelliği de tasarım ekranı gibi dinamik bir yapıya sahiptir. Hangi frekans aralığında, hangi yorumun rapora yazılacağına karar vererek sonucu alabilirsiniz. Aynı zamanda anlık olarak yorumlarda düzenleme yapabilirsiniz.Dilerseniz rapora kurum logosunu Fligran olarak ekleyebilirsiniz.

Hasta raporunu sistem üzerinden PACS’ a gönderebilir, e-posta atabilir,istediğiniz dosya formatında dışarıya aktarabilirsiniz.