+90 232 502 10 82 info@mottoyazilim.com

MOTTO DMO NEDİR?

Motto DMO İhale Analiz Uygulaması, DMO Portalı üzerinde gerçekleştirilen E-İhale süreçlerini kolayca takip etmeniz için tasarlanmıştır.

 MOTTO DMO KULLANIM AŞAMALARI NELERDİR? 

DMO nun yayınladığı İhale Kalem Listesi Excel’i yazılıma yüklenir.

Yüklenen Excel içerisindeki kalemleri yazılım analiz ederek, İl bazında ihale kalemlerini sistem gruplar ve Hangi ilde ne kadarlık bir alım var net bir şekilde görebilirsiniz.

Ayrıca Geçmişteki DMO İhalelerinde ilgili ihale kalemine siz ve Rakibiniz ne kadar fiyat verdiğini hızlıca görerek fiyat belirleyebilir ve ihaleyi kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

İhale bittiğinde DMO sitesinde yayınlanan İhale Sonuç Formu Excel dosyasını yazılıma yükleyerek, İhalede kazandığınız kalemleri yazılım otomatik belirleyecek ve Sipariş Parti kayıtlarını otomatik oluşturacaktır.

Oluşturulan Sipariş kayıtları partisi ile ilgili Tebligat elinize ulaştığında sipariş teslimat süresi bilgisi oluşacak ve Yazılım ilgili siparişin teslimat tarihi yaklaştığında sizi uyaracaktır. 

Dashboard Ekranı

Girilen İhaleler, İhale Sonucu Bekleyen İhaleler, Sipariş Sayısı, Tebligat Bekleyen Siparişler, Tebligat Gelen Siparişlerin Sayısını hızlıca görebilmenizi sağlar.

Analiz Ekranı

Geçmişte yazılım içerisine girilmiş ihalelerden analiz yaparak Min. ve Max. Yaklaşık Maliyet Fiyatlarını, Min. ve Max. Teklif verilen Birim Fiyatları vs. Gösterir ve ihaleyi kazanma şansınızı arttırabilirsiniz..!!

Sipariş Ekranı

DMO sitesinden indirdiğiniz İhale Sonuç Listesi Excel i yazılıma yüklediğinizde kazandığınız kalemlere ait siparişler otomatik oluşur. Excel içerisinde kaybolmanıza gerek yoktur. Yazılım sizin adınıza kontrolü yapar..!!